Filtrerer efter varekategorier
Emhætte
Komfur/Ovn/Kog
Køl/Frys
Opvasker
Småapparater
Støvsuger
Tørretumbler
Tilbehør/Plejemidler
Vaskemaskine

Mere end 6.000 produkter

Over 400 mærker

3-klik produkt finder

Vi er klar til at hjælpe: 86250211

Teleskoprør original Nilfisk

Varenummer 794571 Kategori

kr. 345,00

1470483500

Teleskoprør original til Nilfisk Power serien

Kan du ikke finde hvad du leder efter?

Hos Repart kan vi skaffe næsten alt indenfor reservedele til hårde hvidevarer. Hvis du ikke finder det du skal bruge på vores shop, så ring endelig til os, så vi sammen kan finde frem til den rigtige reservedel.

Passer til...

Nilfisk ALLEGRO 107405986
Nilfisk ECOUP 107403526 POWER
Nilfisk ENERGY 107410957 POWER
Nilfisk Power Cleaner
Nilfisk Power Eco
Nilfisk Power P10
Nilfisk POWER P10UP 107403527
Nilfisk Power P12
Nilfisk POWER P12
Nilfisk Power P20
Nilfisk Power P40
Nilfisk POWER P40UP 107403533
Nilfisk Power Select
Nilfisk Power serien
Nilfisk POWERALLERGY P40 9059906010
Nilfisk POWERALLERGYEU 107403539
Nilfisk POWERCLEANER 9059904010
Nilfisk POWERCLEANEREU 107410965
Nilfisk POWERCLEANEREU 107403534
Nilfisk POWERECO 107401788
Nilfisk POWERENERGY ECO EU 107410956
Nilfisk POWERP10 9059701010
Nilfisk POWERP12 107403529
Nilfisk POWERP12 9059705010
Nilfisk POWERP20 9059801010
Nilfisk POWERP40 9059901010
Nilfisk POWERPANIMAL EU 107410968
Nilfisk POWERSELECT 107403532
Nilfisk POWERSPECIAL 107401890
Nilfisk POWERSPECIALE EU 107403536
Nilfisk PP212 107410959 POWER
Nilfisk PP40 107410963 POWER

Scroll to Top