Filtrerer efter varekategorier
Emhætte
Komfur/Ovn/Kog
Køl/Frys
Opvasker
Småapparater
Støvsuger
Tørretumbler
Tilbehør/Plejemidler
Vaskemaskine

Mere end 6.000 produkter

Over 400 mærker

3-klik produkt finder

Vi er klar til at hjælpe: 86250211

Pumpe for vand ULKA EP8

Varenummer 840076 Kategori

kr. 295,00

kaffemaskine espressomaskine vandpumpe EP8 5191103300 612201

Pumpe for vand ULKA EP8
*Med plaststuds, vandindløb Ø 6,1mm / vandudløb Ø 8,5mm
26w / 230v / 50Hz / CI155 TF 35°
Denne pumpe sidder i rigtig mange kaffe og espressomaskiner, både i husholdning og industrimodeller/mærker.
Vi har kun et udsnit af nogle af de modeller og fabrikater den passer i. Hvis data på pumpen passer med den gamle kan den anvendes

Kan du ikke finde hvad du leder efter?

Hos Repart kan vi skaffe næsten alt indenfor reservedele til hårde hvidevarer. Hvis du ikke finder det du skal bruge på vores shop, så ring endelig til os, så vi sammen kan finde frem til den rigtige reservedel.

Passer til...

DeLonghi 2513  0191343000 
DeLonghi 2514  0042024 
DeLonghi 2515  0191303000 
DeLonghi 2562  004147 
DeLonghi 2563  004193 
DeLonghi 2567  004125 
DeLonghi 3117  0048003 
DeLonghi 3123  0048011 
DeLonghi EV100 0047105 
DeLonghi IDROSVAPPLUS 0191423300 
DeLonghi LM190 0191343000 
DeLonghi LM191 0191353904 
DeLonghi LM200 0042024 
DeLonghi LM210 0191303000 
DeLonghi M31 004147 
DeLonghi M31 004193 
DeLonghi M31EX2 004125 
DeLonghi MAGOSIMAC  0047105 
DeLonghi PENTAVAP 0048003 
DeLonghi PENTAVAPELWF 0191443400 
DeLonghi PENTAVAPELWF 0191443401 
DeLonghi PENTAVAPEX 0048011 
DeLonghi XE1251 0191353900 
DeLonghi XE1274 0191354000 
DeLonghi COBRA 0-044018
DeLonghi COBRA 0-044009
DeLonghi COBRA 0-044019
DeLonghi COBRA 0-044012
DeLonghi COBRAELET 0-045013
DeLonghi COBRAELET. 0-045013
DeLonghi COBRAVAP 0-048006
DeLonghi COBRAVAP 0-048004
DeLonghi EV100 0-047105
DeLonghi LM190 191343000
DeLonghi LM191 191353904
DeLonghi LM200 0-042024
DeLonghi LM210 191303000
DeLonghi M29 191345100
DeLonghi M31 0-04305
DeLonghi M31 0-04125
DeLonghi M31E 0-04449
DeLonghi PEN TAVAP EL WF 191443401
DeLonghi PEN TAVAPEL 191443400
DeLonghi PENTA 0-044016
DeLonghi PENTA 0-044002
DeLonghi PENTA 0-044007
DeLonghi PENTA 0-044015
DeLonghi PENTA1300W 0-044013
DeLonghi PENTAE 0-045008
DeLonghi PENTAELEX2 0-045012
DeLonghi PENTAVAP 0-048002
DeLonghi PENTAVAP 0-048005
DeLonghi PENTAVAPEL 0-049000
DeLonghi PENTAVAPEL 0-049003
DeLonghi PENTAVAPEL 0-049005
DeLonghi PENTAVAPEX 0-048008
DeLonghi PENTAVAPEX 0-048010
DeLonghi PENTAVAPEX 0-048012
DeLonghi XE 1271 E 191353901
DeLonghi XE 1274 191354000
DeLonghi XE1200PD 0-043100
DeLonghi XE1200SD 0-041000
DeLonghi XE120ZD 0-044001
DeLonghi XE1251 191353900
DeLonghi XE130ZD 0-044003
DeLonghi XE130ZDE 0-045003
DeLonghi XWF1500E 191343400

Scroll to Top